Hakkımızda | Munich Rent a Car - İzmir Rent A Car - İzmir Oto Kiralama

Munich Rent a Car olarak bizler yurt dışında ikamet eden gurbetçi vatandaşlarımıza İzmir araç kiralama hizmeti sunan köklü bir kuruluşuz.

Hakkımızda
Munich Rent a Car olarak bizler yurt dışında ikamet eden gurbetçi vatandaşlarımıza İzmir araç kiralama hizmeti sunan köklü bir kuruluşuz. Yaz tatillerinde veya İzmir'e geldiğinizde sizleri araçsız bırakmamak adına işinde uzman personellerimiz ile günün her saatinde kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Son model arabalardan oluşan araç filomuz güvenli ve konforlu bir hizmet sunabilmemiz için sürekli olarak yenilenmektedir. 
 
İzmir havalimanı'na ücretsiz araç teslimatı yapan firmamız vaktinize oldukça önem vermektedir. İşinde uzman personellerimiz kiralama saatinden yaklaşık yarım saat önce sizleri elinde isminizin yazılı olduğu bir kağıt ile karşılamaya hazır olarak beklemeye başlar. İşlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayacak olan personellerimiz sizlere aracınızı kısa bir sürede teslim edecektir. Son model araçlarımızı ekonomik fiyatlar ile kiralamak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden web sayfamız üzerinden online bir şekilde fiyat hesaplayabilir ve ön rezervasyon yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi tatiller dileriz.